3 Şubat 2013 Pazar

YALNIZ AKŞAM POSTASI


Merhaba yine ben geldim.Evdeki herkes beni bırakıp akşam üzeri bir yerlere gidince (gerçi bana da teklif ettiler ama ben çıkmak istemedim o ayrı ) ve annemler eve geç dönünce o arada ben yalnız akşam yemeği yemek zorunda kaldım .Dolapta hazır mantı vardı ki ben mantıyı çok severim o yüzden Şanışer eşliğinde hiç affetmeden afiyetle yedim :))) Ev mantısının yerini tutmaz ama pratik ve lezzetli bence ben çok severek yiyorum :) eee yalnız olunca fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedim ...İşte kendileride aşağıda .

ÖNCESİ :))

SONRASI :pppp

      
Eeee peşinede çay keyfi yapmadan olmazdı ...Çaya kadarda ne zamandır aklımda olan minik bir saat kutum vardı onu kapladım baya iyi oldu onuda bir ara gösteririm sana :) sanırım içine yedek düğmelerimi koyacağım ...iyi akşamlar pazarda bitti yarın iş var yine :////

BİR KOMBİN HİKAYESİ


 Evetttt ben geldim bugün pazar ve ben evdeyimm ne güzel. Ailemle harika bir kahvaltı biraz yatakta kitap keyfi ve birazda yeni yazım için fotoğraf çektim yani hep sevdiğim şeyler.Şimdi de burdayım :))  yazımla yeni aldığım iki başörtümün  kombin hikayesini seninle paylaşmak istedim. Maaşımı aldığım gün soluğu bir ipekçide aldım eee ipek görünce dayanamayorum birazda uyguna gelsin diye pazarlık sünnettendir diyerek 5 lira indirim yaptırıp iki ipek aldım :) .Doğum günümde hediye gelen ama üzerine takacak birşey bulamadığım şirin mi şirin bir kazağım vardı ve inan özellikle arasam böylede şirince bir başörtüsü bulamazdım ....birini görür görmez bunu alıyorum dedim :) zaten bir şeyi aramıycaksın hayatında en güzel şeyler onları beklemediğin zaman çıkıyor karşına ben bunu artık iyice test ettim diyebilirim :))neyse sözü uzatmadan cicilerimi göstereyim :))umarım sende beğenirsin ...
kazagım tam belli degil ama yarasa kollu bir kazak  :))Alta da gri renkte spor bir eteğim var onu giymeyi düşünüyorum :)))
                   


                 veeeeeeeee işte bu yeni kombinlerimden biri diğerinide bir ara paylaşacağım seninle :)) hoşçakalllllll mutlu pazarlar .... ;)